Filmowe Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie

  Film przedstawia pięknie udekorowane nadmorskie miejscowości (Niechorze, Pustkowo, Pobierowo) ledowymi iluminacjami w otoczeniu pięknej śnieżnej aury.
  Boże Narodzenie film z życzeniami
  Video Clip - Summet Time wykonany w restauracji Sabat

  Summer Time - Sabat Duet - Ewa Michrowska & Krzysztof Radula

  Podczas letnich wakacji w nadmorskiej miejscowości Pustkowo został zrealizowany video cip. W teledysku wystąpiła Ewa Michrowska & Krzysztof Radula.

  Filmowa promocja książki "Spowiedź to naprawdę pomaga".

  Nagranie zrealizowano na plaży w Niechorzu, promuje książkę autorstwa ks. Piotra Śliżewskiego. Przewodnik duchowy opisujący dogłębnie sakrament spowiedzi. W zabieganym dzisiejszym świecie często wpadamy w wir wiecznej gonitwy. Zapominamy, że potrzeba nam uzrowienia wszystkiego co spotyka nas w życiu, poprzez wyznanie grzechów i oddanie wszystkiego Panu Bogu uzdrawijąc tym samym swoją duszę.
  Zdjęcie z filmu promującego książkę Spowiedź to naprawdę pomaga! - zrealizowanego na plaży
  Zobacz jak wyglądała rozbiórka małego molo nad morzemsfilmowane z drona w 4k

  Rozbiórka pirsu - film w 4k

  Jesienią 2017 roku Urząd Morski zdecydował się na rozebranie małego mola (pirsu) w nadmorskiej miejscowości Niechorze. produkcja Robert Dajczak

  Kuter rybacki z drona w 4k - Niechorze

  W niecodziennej perspektywie dla każdego z nas zaresjestrowaliśmy kuter rybacki podczas pracy na morzu - widziany okiem drona (wysokości 22 m n.p.m.) wygląda efektownie - pływająca skorupka w morzu mieniącym się w blasku odbitego słońca - zdjęcia Robert Dajczak

  Oglądnij w 4k - kliknij w okienku koło zębate i wybierz 4K.
  Kuter rybacki nad polskim morzem film z drona
  Rekolekcje Ignacjańskie

  Rekolekcje Ignacjańskie - Dom Rekolekcyjny - Niechorze

  W ostatnim tygodniu marca w Domu Rekolekcyjnym w Niechorzu miały miejsce tygodniowe rekolekcje ignacjańskie. Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy wywiad z rekolekcjonistą o. Tadeuszem Hajduk SJ, który w ciekawy i przystępny sposób opowiedział nam na czym polega modlitwa ignacjańska i jak wyglądają takie rekolekcje. Prowadzący rekolekcje wspomniał również, że Niechorze jest wspaniałym miejscem na tego typu rekolekcje.
  • Produkcja

   Agencja Filmowa RD Robert Dajczak
  Filmowy reportaż - Konwój Świętego Mikołaja

  Konwój Pomocników Świętego Mikołaja

  Konwój Pomocników św. Mikołaja w trakcie którego można było poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to nie mogłoby się odbyć bez ogromnej pracy, którą włożyli ludzie dobrego serca. Konwój Świętego Mikołaja przejechał przez Pogorzelicę, Niechorze , Śliwin, Rewal, Trześacz, Pustkowo, Pobierowo wioząc mnóstwo prezentów.
  • Produkcja

   Agencja Filmowa RD

  Pogorzelica z powietrza - okolica ujścia kanału Liwka

  Film przedstawia plażę w Pogorzelicy w okolicy ujścia kanału Liwka. Pogorzelica pięknie prezentuje się przez cały ro. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.
  Pogorzelica z Lotu Ptaka

  Niechorze Jesienią 2014

  Pomimo jesiennej pory roku miło jest zobaczyć jak wygląda Niechorska Plaża, tym bardziej, że niecodziennie mamy możliwość oglądania plaży z lotu ptaka. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

  Dworek Prawdzic z lotu ptaka

  Postanowiliśmy naszym bezzałogowym statkiem powietrznym sfilmować Dworek Prawdzic, aby pokazać Państwu jego piękne położenie tuż przy plaży. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

  Latarnia Morska - Time Elapse

  17 sierpnia 2013 roku w dzień Nocnego Zwiedzania Latarni w Niechorzu postanowiłem uwiecznić zwiedzających. Stosując technikę Time Elapse (upływ czasu).
  • Produkcja

   Agencja Filmowa RD

  Latarnia Morska iluminacja świetlna

  Film opowiada o roli jakie spełniają latarnie morskie, możemy dowiedzieć się także jak wyglądały pierwsze latarnie morskie. Dodatkowo film opowiada o innowatorskim kolorowym oświetleniu ledowym i kolorowej iluminacji Latarni Morskiej w Niechorzu. Film wykonany na zlecenie firmy LBL ze Szklarskiej Poręby.

  Video clip - crazy

  Klip został zrealizowany 2010 r. przez Agencję Filmową RD, zdjęcia i montaż, postprodukcja Robert Dajczak, klip zespołu Haxa & Marlon Kozaky. Pewnego dnia Niechorze odwiedziło trzech muzyków, dwóch z trój miasta (Haksa vocal, Sławek bębny) i jeden z Wrocławia (Marlon Kozaky). Postanowiliśmy nagrać zdjęcia do utworu muzycznego pt. "Crazy" a następnie zmontować teledysk. Video clip nie jest skończony ale przedstawiamy jego wersję beta. W teledysku zobaczycie plaże naszego wybrzeża rewalskiego, a dokładnie w Niechorzu, Rewalu i w Pobierowie. Wspominam ten dzień gdy robiliśmy zdjęcia do clipu na plaży w Niechorzu - jakie było zdumienie turystów gdy szum morza zagłuszyła perkusja na plaży.

  Przed zachodem słońca

  Nasza telewizja internetowa niechorze.tv przedstawia Państwu relację filmową w jakości HD pt. "Prosto z Plaży" wykonana po godzinie 18:20 w czwartek 4 Sierpnia 2011 - Film przedstawia plażę w Niechorzu tuż przed zachodem słońca. Wszystkich fanów Wybrzeża Rewalskiego zapraszamy do oglądnięcia filmu i przypomnienia sobie miłych chwil spędzonych na rewalskich plażach

  Plaża w Pogorzelicy - Wielkanoc 2013

  Wielkanocna plaża - film z cyklu "Prosto z Plaży". W filmie zobaczycie plażę w Pogorzelicy i Niechorzu, zdjęcia zostały wkonane 25 kwietnia 2011r. Nagranie zostało przygotowane specjalnie dla niechorze.tv i naszych miłośników Wybrzeża rewalskiego
  • Produkcja

   Agencja Filmowa RD

  Pieszo pokonać polskie wybrzeże

  Pracownik Urzędu Marszałkowskiego ze Szczecina Marcin Markanicz postanowił pieszo pokonać trasę wzdłuż polskiego wybrzeża od Świnoujścia do miejscowości Piaski. W niedzielę 17 kwietnia o godzinie wyruszył ze Świnoujścia. i po 75 kilometrowej wędrówce swój pierwszy etap zakończył przed godznią w miejscowości Niechorze (gmina Rewal). Wciągu pierwszych 4 dnii zamierza dotrzeć na Hel a jeśli starczy sił po kolejnym dniu do miejscowości Piaski. Wędrówce przyświeca piękny cel - jakim jest wsparcie dla Ośrodka Adopcyjno Opiekuńczego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczecinie. Każdy pokonany metr będzie można kupić za symboliczną złotówkę na Allegro.

  Święto Śledzia Niechorze 2011

  Bohaterem numer jeden był śledź. Wędrował ulicami Niechorza niesiony przez czterech artystów na długich drążkach. Pojawiał się w dziesiątkach potraw. Turyści ustawili się w długą kolejkę by zmierzyć się z trzystoma litrami(!) zupy rybnej, przygotowanej przez restaurację Sabat. Tradycyjnie odbywał się konkurs kulinarny, tradcyjnie teren przy muzeum zajeli artyści, plastycy, rzeźbiarze. Długi szereg namiotów zajęły produkty regionalne. Między drzewami ulokował się średniowieczny maszop prezentujący pradawne techniki połowu ryb oraz wędzenie w jamach. Na scenie gospodarzył Jerzy Porębski. Wspólnie z kapitanami Józefem Gawłowiczem i Jerzym Szkudlarkiem roztaczali przed wyjątkowo liczną publicznością barwne, morskie krajobrazy. Poręba z gitarą w ręce w hałaśliwym Niechorzu tworzył przytulny, niemal kawiarniany klimat. Do tańca.

  Kontakt

  • E-Mail:
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3060892
  dziś
  wczoraj
  ten tydzień
  ten miesiąc
  razem
  2
  373
  375
  2717
  3060892
  Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
  wykonanie/zdjęcia/filmy
  www.dajczak.com.pl