Pełny dramaturgii zachód

  Mogło by się wydawać, że w lutym zachody nie są ciekawe – pełen dramaturgii zachód słońca wykonany w miesiącu lutym w Niechorzu.
  Spacer nad morzem zimą czy warto?

  Wiatrak "Koźlak" o zachodzie słońca

  Nasza piękna Latarnia morska w towarzystwie Wiatraka Koźlaka podczas zachodu słońca pod koniec lutego 2019 r.

  Zimowy spacer nad morzem w 2019 r.

  Jak to już bywa zimą nie zawsze jest ciekawie na dworze, nie zawsze świeci słońce, nie zawsze jest śnieg, nie zawsze chce się wychodzić na zewnątrz. Bywają ponure i pełne wilgoci dni. Rodzi się pytanie skoro jest brzydka pogoda za oknem, to czy jest sens wychodzić na dwór?
  Spacer nad morzem zimą czy warto?

  Kwiecień Pogorzelica / Niechorze

  Piękna wiosenna atmosfera na plaży w w Pogorzelicy i Niechorzu zapowiadająca rychłe przyjście wakacji 2018 r. foto galeria.

  Październikowy sztorm podczas zachodu słońca.

  Niezwykle widowiskowy sztorm można było zaobserwować w Październiku na plaży w Niechorzu. Dlaczego niezwykle widowiskowy? Nie często obserwować możemy sztorm podczas zachodzącego słońca. Tym razem pomimo wietrznej pogody za chmur wyjrzało słońce. Efekt zobaczcie sami.

  Pierwszy dzień WIOSNY - Niechorze

  Nasze piękne Niechorze już na początku Wiosny zachęca swoim urokiem do spacerów - nie tylko łowców fotografii, ale każdego z nas.

  Bieg w Niechorzu

  Każdy z nas wie jak ważny jest ruch, że warto zostawić na chwilę telewizor, komputer czy tablet. Poruszać się na świeżym powietrzu na plaży czy ulicami nadmorskiej miejscowości. Zobacz na zdjęciach Biegi śniadaniowe".

  Baltic Cup

  Tenis ziemny artystów i aktorów w Niechorzu i Pogorzelicy to wspaniały turniej podczas, którego zobaczysz wiele sław filmu telewizji i estrady. Koniecznie musisz zdobyć nie jeden autograf oraz zobaczyć te emocje na kortach tenisowych!

  Niechorze Zimą

  Zimą Niechorze pokazuje swe niezwykłe malownicze oblicze. Piękna biała peleryna pokrywająca plażę, miejscowość, niesamowite widoki zapraszają do zimowych spacerów. Zachęcamy turystów do przyjazdu do naszej miejscowości właśnie zimą.
  Plaża zimą

  Sztorm w Niechorzu

  Sztorm nad morzem jest niesamowitym widowiskiem. Warto na własne oczy zobaczyć jak zmienia się plaża. Rozszalały wiatr wzburza morze powodując, że plaża prawie kompletnie zanika. Wielkie fale rozbijające się o przybrzeżne pirsy, niesamowicie silny wiatr utrudniający poruszanie się.
  Pokój na Majówkę 2019! - kliknij
  DG U Nikosia

  DG U Nikosia

  Od 60 zł za 1 os. www.wolne-pokoje.eu tel. 602 47 47 64

  Kontakt

  • E-Mail:
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3080832
  dziś
  wczoraj
  ten tydzień
  ten miesiąc
  razem
  58
  277
  1362
  6092
  3080832
  Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
  wykonanie/zdjęcia/filmy
  www.dajczak.com.pl