Niechorze zachęca do wiosennych długich spacerów.

Pierwszy dzień WIOSNY - Niechorze

Nasze piękne Niechorze już na początku Wiosny zachęca swoim urokiem do spacerów - nie tylko łowców fotografii, ale każdego z nas.

Bieg Śniadaniowy

To coroczna propozycja dla osób kochających ruch na świeżym powietrzu. Ulicami nadmorskiej miejscowości przebiega ponad 1000 osób, a to dzięki pomysłowi v-ce Mistrza Europy Bogusława Mamińskiego pochodzącego z Rewala.

Baltic Cup

Tenis ziemny artystów i aktorów w Niechorzu i Pogorzelicy to wspaniały turniej podczas, którego zobaczysz wiele sław filmu telewizji i estrady. Koniecznie musisz zdobyć nie jeden autograf oraz zobaczyć te emocje na kortach tenisowych!

Niechorze Zimą

Zimą Niechorze pokazuje swe niezwykłe malownicze oblicze. Piękna biała peleryna pokrywająca plażę, miejscowość, niesamowite widoki zapraszają do zimowych spacerów. Zachęcamy turystów do przyjazdu do naszej miejscowości właśnie zimą.

Sztorm w Niechorzu

Sztorm nad morzem jest niesamowitym widowiskiem. Warto na własne oczy zobaczyć jak zmienia się plaża. Rozszalały wiatr wzburza morze powodując, że plaża prawie kompletnie zanika. Wielkie fale rozbijające się o przybrzeżne pirsy, niesamowicie silny wiatr utrudniający poruszanie się.

Kontakt

  • E-Mail:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
wykonanie/zdjęcia/filmy
www.dajczak.com.pl