Rekolekcje Ignacjańskie - Dom Rekolekcyjny - Niechorze

W ostatnim tygodniu marca w Domu Rekolekcyjnym w Niechorzu miały miejsce tygodniowe rekolekcje ignacjańskie. Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy wywiad z rekolekcjonistą o. Tadeuszem Hajduk SJ, który w ciekawy i przystępny sposób opowiedział nam na czym polega modlitwa ignacjańska i jak wyglądają takie rekolekcje. Prowadzący rekolekcje wspomniał również, że Niechorze jest wspaniałym miejscem na tego typu rekolekcje.
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD Robert Dajczak

VIVALDI Trio - video clip

Zdjęcia do video clipu zrealizowane zostały w Niechorzu w okolicy Latarni Morskiej w nadmorskiej mejscowości Niechorze jak i w restauracji Sabat w miejscwości Pustkowo. W kliipie wystąpili Ewa Michrowska, Krzysztof Raduła, Wojtek Judkowiak / zdjęcia i montaż Robert Dajczak

Ośrodek Wczasowo Kolonijny Mewa

Piękna miejscowość Niechorze z lotu ptaka Film przedstawia piękne położenie Ośrodka Wczasowego MEWA. Wszystkie budynki położone są przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. - zdjęcia Robert Dajczak

Filmowe Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie 2014

17 sierpnia 2013 roku w dzień Nocnego Zwiedzania Latarni w Niechorzu postanowiłem uwiecznić zwiedzających. Stosując technikę Time Elapse (upływ czasu). Zapraszam do zapoznania się z filmem.

Konwój Pomocników Świętego Mikołaja 2014

6 grudnia 2014r. odbył się już VI Konwój Pomocników św. Mikołaja w trakcie którego można było poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to nie mogłoby się odbyć bez ogromnej pracy, którą włożyli ludzie dobrego serca. Konwój Świętego Mikołaja przejechał przez Pogorzelicę, Niechorze , Śliwin, Rewal, Trześacz, Pustkowo, Pobierowo wioząc mnóstwo prezentów.
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD

Pogorzelica z powietrza - okolica ujścia kanału Liwka

Film przedstawia plażę w Pogorzelicy w okolicy ujścia kanału Liwka. Pogorzelica pięknie prezentuje się przez cały ro. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

Niechorze Jesienią 2014

Pomimo jesiennej pory roku miło jest zobaczyć jak wygląda Niechorska Plaża, tym bardziej, że niecodziennie mamy możliwość oglądania plaży z lotu ptaka. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

Dworek Prawdzic z lotu ptaka

Postanowiliśmy naszym bezzałogowym statkiem powietrznym sfilmować Dworek Prawdzic w Niechorzu, aby pokazać Państwu jego piękne położenie tuż przy plaży. Zdjęcia zostały wykonane przez licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych Roberta Dajczaka z Niechorza, serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmu.

Latarnia Morska - Time Elapse

17 sierpnia 2013 roku w dzień Nocnego Zwiedzania Latarni w Niechorzu postanowiłem uwiecznić zwiedzających. Stosując technikę Time Elapse (upływ czasu). Zapraszamy do zapoznania się z filmem.
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD

Latarnia Morska iluminacja świetlna

Film opowiada o roli jakie spełniają latarnie morskie, możemy dowiedzieć się także jak wyglądały pierwsze latarnie morskie. Dodatkowo film opowiada o innowatorskim kolorowym oświetleniu ledowym i kolorowej iluminacji Latarni Morskiej w Niechorzu. Film wykonany na zlecenie firmy LBL ze Szklarskiej Poręby.

Video clip - crazy

Klip został zrealizowany 2010 r. przez Agencję Filmową RD, zdjęcia i montaż, postprodukcja Robert Dajczak, klip zespołu Haxa & Marlon Kozaky. Pewnego dnia Niechorze odwiedziło trzech muzyków, dwóch z trój miasta (Haksa vocal, Sławek bębny) i jeden z Wrocławia (Marlon Kozaky). Postanowiliśmy nagrać zdjęcia do utworu muzycznego pt. "Crazy" a następnie zmontować teledysk. Video clip nie jest skończony ale przedstawiamy jego wersję beta. W teledysku zobaczycie plaże naszego wybrzeża rewalskiego, a dokładnie w Niechorzu, Rewalu i w Pobierowie. Wspominam ten dzień gdy robiliśmy zdjęcia do clipu na plaży w Niechorzu - jakie było zdumienie turystów gdy szum morza zagłuszyła perkusja na plaży.

Przed zachodem słońca

Nasza telewizja internetowa niechorze.tv przedstawia Państwu relację filmową w jakości HD pt. "Prosto z Plaży" wykonana po godzinie 18:20 w czwartek 4 Sierpnia 2011 - Film przedstawia plażę w Niechorzu tuż przed zachodem słońca. Wszystkich fanów Wybrzeża Rewalskiego zapraszamy do oglądnięcia filmu i przypomnienia sobie miłych chwil spędzonych na rewalskich plażach

Plaża w Pogorzelicy - Wielkanoc 2013

Wielkanocna plaża - film z cyklu "Prosto z Plaży". W filmie zobaczycie plażę w Pogorzelicy i Niechorzu, zdjęcia zostały wkonane 25 kwietnia 2011r. Film został przygotowany specjalnie dla niechorze.tv dla naszych miłośników Wybrzeża rewalskiego
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD

Pieszo pokonać polskie wybrzeże

Pracownik Urzędu Marszałkowskiego ze Szczecina Marcin Markanicz postanowił pieszo pokonać trasę wzdłuż polskiego wybrzeża od Świnoujścia do miejscowości Piaski. W niedzielę 17 kwietnia o godzinie wyruszył ze Świnoujścia. i po 75 kilometrowej wędrówce swój pierwszy etap zakończył przed godznią w miejscowości Niechorze (gmina Rewal). Wciągu pierwszych 4 dnii zamierza dotrzeć na Hel a jeśli starczy sił po kolejnym dniu do miejscowości Piaski. Wędrówce przyświeca piękny cel - jakim jest wsparcie dla Ośrodka Adopcyjno Opiekuńczego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczecinie. Każdy pokonany metr będzie można kupić za symboliczną złotówkę na Allegro.

Święto Śledzia Niechorze 2011

Bohaterem numer jeden był śledź. Wędrował ulicami Niechorza niesiony przez czterech artystów na długich drążkach. Pojawiał się w dziesiątkach potraw. Turyści ustawili się w długą kolejkę by zmierzyć się z trzystoma litrami(!) zupy rybnej, przygotowanej przez restaurację Sabat. Tradycyjnie odbywał się konkurs kulinarny, tradcyjnie teren przy muzeum zajeli artyści, plastycy, rzeźbiarze. Długi szereg namiotów zajęły produkty regionalne. Między drzewami ulokował się średniowieczny maszop prezentujący pradawne techniki połowu ryb oraz wędzenie w jamach. Na scenie gospodarzył Jerzy Porębski. Wspólnie z kapitanami Józefem Gawłowiczem i Jerzym Szkudlarkiem roztaczali przed wyjątkowo liczną publicznością barwne, morskie krajobrazy. Poręba z gitarą w ręce w hałaśliwym Niechorzu tworzył przytulny, niemal kawiarniany klimat. Do tańca.

Kontakt

 • E-Mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
wykonanie/zdjęcia/filmy
www.dajczak.com.pl